#2016-07-20 06:14:39 

Ogórkowa

Użytkownik

Interesuje mnie sklep z największym wyborem dobrych opon. Mam na uwadze swoje auto jak i pozostałe które są w rodzinie. Nikt raczej nie ma czasu na chodzenie po sklepach więc byłoby idealnie gdyby dało się zamówić przez internet. Poza tym będę wdzięczna za wskazówki co do producentów i typów opon – sama się nie znam, w rodzinie też jakoś nie ustawia się kolejka ekspertów (nawet wśród męskiej części familii), więc liczę na ratunek ze strony forumowiczów :) Cieplutko wszystkich pozdrawiam!
#2016-07-20 07:35:55 

Ramstein

Użytkownik

Mniemam że opon potrzebujecie raczej na teraz? Są dobre e-sklepy z oponami letnimi, które oferują fajne ceny i fachowe doradztwo. Jak personel jest ogarnięty a klient stosuje się do wskazówek to nawet na odległość można sporo spraw zrobić. Miej na uwadze że wraz ze zmianą temperatur i aury trzeba też wymienić gumy – to dodatkowy koszt którego nie unikniesz. Polecam zimówki marki Vredestein F36, jeszcze nie spotkałem się z krytyczną opinią na ich temat.
#2016-07-20 08:35:14 

Złośnik

Użytkownik

Z dobrze znanych marek opłaca się zainwestować w goodyear opony letnie których sam używam już od ładnych paru lat. Zresztą jak poszperasz w sieci znajdziesz wiele pozytywnych głosów na ich temat. Ogarnij też jakiś market z felgami aluminiowymi bo plastikowe odpadną raz dwa.
#2016-07-20 08:48:54 

Węgiel

Użytkownik

Też nie jestem specem w temacie ale bazując na własnym doświadczeniu mogę powiedzieć, że z opon Michelin jestem zadowolony i to bardzo. Polecił mi je mechanik do którego mam zaufanie więc nie zastanawiałem się długo. Cenowo wypadają fajnie – zresztą jak chodzi o te najbardziej znane marki to nie ma dużych różnic w kosztach. Pamiętaj że kupując w zwykłym sklepie albo w warsztacie raczej przepłacisz więc oferty online to optymalne rozwiązanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015