#2016-10-19 03:18:07 

jagoda

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Założyłam temat związany z wyprawami. Chciałabym uzyskać maksymalne informacje dotyczące tego, ponieważ jest to mój pierwszy raz. Niebawem odważę się i wyruszę wraz z moimi przyjaciółmi na kilkudniową wyprawę. Podnieca mnie ta myśl, zwłaszcza ze zobaczę coś co nie każdy może ujrzeć. Obcowanie z naturą jest jak najbardziej istotne dla mnie, ale wolałabym się do tego maksymalnie przygotować. Pomóżcie mi w tym i dajcie jakieś porady.
#2016-10-19 03:55:51 

pom_ka

Użytkownik

Witaj. zazdroszczę. Ja już byłam. W zeszłym roku i było fantastycznie. Ja niestety nie byłam do końca dobrze przygotowana. Brakowało mi cieplejszych rzeczy, ale na szczęście kolega z grupy był życzliwy i mi pomagał. Trzy dni wędrowaliśmy. Najlepsza przygoda mojego życia. Poleciłabym ci wyszukać dobrych produktów, np zobacz pod adresem sklepów internetowych, aby wyszukać np. ciepłą bieliznę, bo nocą może być chłodno. No chyba ze idziesz tylko na dzienne wyprawki to nie ma takiej potrzeby.
#2016-10-19 06:08:24 

HoracyON

Użytkownik

Witajcie. Bielizna przyda się nie tylko na noc. Jak są chłodne dni to i dobrze mieć pod ubraniami zwierzchnimi taką ciepłą bieliznę. Zwłaszcza kobiety! Moja kobieta przeziębiła sobie pęcherz na takiej wyprawie jak byliśmy pierwszy raz. To było dopiero utrapienie. Na drugiej już wiedzieliśmy jak się zabezpieczyć.
#2016-10-19 07:07:36 

nosorożec907

Użytkownik

Siemka. Ja jestem zdania, że nie ubrania a obuwie jest najważniejszym elementem wypraw trekkingowych. Macie namiar na dobry model napieszo.pl/336-buty-trekkingowe. Niewygodne buty po wyboistej drodze to koszmar, dlatego tu bym się przyłożył w szczególności.
#2016-10-19 08:27:33 

Ogórkowa

Użytkownik

To prawda, ja kiedyś kupiłam tanie podróbki i pożałowałam. Rozkleiły się jak zaczęło padać. Nawet nie wiecie jak okropne jest chodzenie w przemokniętych butach, kiedy wieje zimny wiatr. Szkoda, że się wtedy nie do końca odpowiednio się przygotowałam. Wyprawa była całkiem ciekawa, nie powiem, że nie. Gdybym dziś miała iść na pewno nie zrobiłabym tego błędu, co wtedy.
#2016-10-19 10:39:14 

jagoda

Użytkownik

Dzięki wielkie, pomogliście mi bardzo. pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015