#2016-12-13 02:09:05 

firma

Użytkownik

Witam wszystkich. Jak sądzicie, jaki rodzaj oświetlenia jest najlepszy? W waszych mieszkaniach, czy firmach, najlepiej spisuje się oświetlenie wiszące, ścienne, stojące? Jaki rodzaj ma najwięcej zalet?
#2016-12-13 02:21:31 

Jurek

Użytkownik

Kobiety :). To zależy, jeśli szukasz czegoś konkretnego, albo masz chociaż jakieś wymagania, to warto abyś o nich napisała, wtedy łatwiej będzie nam doradzić Ci cos konkretnego. W moim mieszkaniu mam różne rodzaje oświetleń, bywa często tak, że dane oświetlenie jest optymalne do jakiegoś pomieszczenia, a do innego zupełnie nie. Jednak gdybym miał wskazać jakieś uniwersalne i niezawodne oświetlenie, skierowałbym swoją uwagę na żarówki led. Na stronie: http://www.gitmarket.pl/zarowki-led-gu5-3-mr16/ masz duży wybór tego typu produktu. Nie będę Ci żałował tej przyjemności, przecież wiem że kobiety lubią zakupy – wybieranie, dopasowywanie itd... :)
#2016-12-13 03:56:04 

Dzięcioł

Użytkownik

Tak, żarówki led są super, zwłaszcza dla osób, które przykładają dużą wagę do oszczędzania, zwłaszcza jeśli chodzi o rachunki za energię. Jeśli należysz do takich osób, warto, jak zorientujesz się, czym jest statecznik elektroniczny. Ostatnio doceniłem ten produkt, ze względu na szerokie korzyści związane z wydajnością, a zarazem z energooszczędnością, albowiem pobór energii jest niewielki, jeśli zestawimy go z oświetleniem innego rodzaju.
#2016-12-13 05:02:34 

nosorożec907

Użytkownik

Jeśli w swojej wypowiedzi zawarłaś także firmy, to ja polecam wszystkim pracownikom sklepów, zainwestować w systemy szynowe. Są bardzo solidne, poza tym gdy nam na tym zależy, możemy uzyskać ciekawy, oryginalny, ozdobny efekt. Ten rodzaj oświetlenia ma potencjał. Jako oświetlenie biurowe polecam także oprawę świetlówkową, a jak ktoś pracuje w domu, lampka na biurko chyba wystarczy.
#2016-12-13 06:53:25 

KlasaPierwszaJózek

Użytkownik

Koledzy wyżej mają rację, iż mogłaś sprecyzować swoje pytanie. Ja na przykład zirytowany tym, że na mojej ulicy jest ciemno... jak w piwnicy, zdecydowałem że sam zadbam o oświetlenie parkowe w pobliżu mojego domu. Pomocny okazał mi się sklep internetowy GitMarket. A w domu często powtarzają się u mnie kompozycje ścienne, jeśli chodzi o światło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015