#2016-12-19 07:02:54 

Ramstein

Użytkownik

Dzień dobry. Postanowiliśmy w końcu z żoną zrobić remont naszej kuchni. Minęło już ładnych kilka lat odkąd zamieszkaliśmy w naszym mieszkaniu i nadal wszystko jest urządzone pod gust poprzedniego właściciela, co nie bardzo zgadza się z naszym gustem. Wybraliśmy już meble, wiemy jaką chcemy kolorystykę, ale teraz potrzebujemy firmy, która dostarczy nam płytki gresowe i blaty kuchenne. Zależy nam na takich wykonanych z kamienia, a nie drewna. Najlepiej jakiegoś kamienia naturalnego typu granit albo coś tam (nie pamiętam teraz dokładnie co) kwarcowego.
#2016-12-19 08:32:37 

Ogórkowa

Użytkownik

A jaka kolorystyka? Jestem bardzo ciekawa co teraz jest modne, bo sama też zabieram się za remont kuchni. Na razie co prawda dopiero rozważam, ale zawsze warto się podpytać.
#2016-12-19 09:33:04 

nosorożec907

Użytkownik

Może chodzi o konglomerat kwarcowy albo spieki kwarcowe? :P
#2016-12-19 10:18:48 

Ramstein

Użytkownik

My zdecydowaliśmy się na czerń i biel, bardzo lubimy klasykę i to kolory, które zawsze będą modne. I tak, dokładnie tak! Chodziło o konglomerat kwarcowy. Trudna nazwa, więc uciekła mi z głowy, dzięki za przypomnienie!
#2016-12-19 11:03:50 

nosorożec907

Użytkownik

Nie ma problemu, sami niedawno wykańczaliśmy dom, więc co nieco mi jeszcze w głowie zostało. No i dzięki temu mogę Wam polecić sprawdzoną firmę, w której sami zamawialiśmy tego typu materiały i byliśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Płytki gresowe znajdziecie tutaj: http://www.inston.pl/index.php/oferta/plytki/plytki-gresowe, mają naprawdę sporą ofertę i w razie czego ceramiczne też można u nich kupić. A różnego rodzaju blaty kuchenne są tutaj: http://www.inston.pl/index.php/oferta/blaty/blaty-kuchenne, z różnych materiałów i w różnych kolorach, więc jest w czym wybierać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015