#2017-01-09 23:46:16 

jagoda

Użytkownik

Witam wszystkich. Czy orientujecie się może gdzie można kupić dobrą, markową odzież? Chodzi mi głównie o odzież dla osób wyruszających w wyprawy górskie i tym podobne. Chciałabym sobie sprawić pełen komplet odzieży najlepiej markowej, bo tylko takiej ufam, ale też nie chciałabym wydać całej pensji na to wszystko. Możecie mi pomóc?
#2017-01-10 01:57:47 

admin

Użytkownik

Cześć. Ja tak samo tylko markowe. Kiedyś kupowałem tańsze podróby i na długo to mi nie wystarczały. Markowe fakt faktem są droższe, ale na dłużej wystarczają. Dlatego się nie dziwię, że poszukujesz właśnie odzieży markowej. Niestety nie wiem gdzie można znaleźć taką do trekkingu. Nie jestem w stanie ci pomóc
#2017-01-10 02:13:18 

LalaKena

Użytkownik

Hej. Ja także niedawno kupowałam kurtkę ocieplaną. Lubię markowe ciuchy dlatego przeważnie kupuję w tym sklepie https://mounteverest.com.pl/marki/the-north-face . Jak dla mnie mają najlepsze ceny i fajne produkty. Myślę, że znajdziesz tam coś odpowiedniego na wyprawy. Podejrzewam, że ceny też cię mile zaskoczą, bo z ciekawości podejrzałam sobie w innym sklepie ile taka odzież kosztuje i muszę przyznać, że tu jest taniej.
#2017-01-10 02:22:53 

Dzięcioł

Użytkownik

Ja także kupowałem w sklepie internetowym odzież do trekkingu i nie żałuję. Wszyscy mówili, jedź, zobacz, przymierz bo ci nie będzie pasowało, a ja kupiłem z neta i wszystko pasowało. Potem mi zazdrościli, że kupiłem taniej niż oni :D więc polecam zakupy w sieci. Rzeczywiście w tym sklepie jest taniej.
#2017-01-10 05:13:24 

nosorożec907

Użytkownik

Ja wolę osobiście przymierzyć.
#2017-01-10 08:11:45 

jagoda

Użytkownik

Dzięki za podpowiedź. Mnie się przyda ta informacja i dzięki za link. Sprawdzę sobie co tam mają do zaoferowania z ciuchów. Pomogliście mi bardzo. Pozdrawiam cieplutko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015