#2017-01-12 02:56:04 

nosorożec907

Użytkownik

Dzień dobry. Jestem po urazie i odczuwam silny ból kolana. Słyszałem, że w takich przypadkach można stosować specjalny aparat leczniczy Recovery RX. Nigdy jednak nie miałem styczności z produktami tego typu, dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś stosował te urządzenia i mógłby mi powiedzieć, jak one działają?
#2017-01-12 05:46:37 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

Stosowałam aparat Recovery RX po urazie barku. Muszę przyznać, że dzięki niemu szybo przestało mnie boleć. Urządzenie jest bardzo wygodne, ale trzeba nosić je regularnie przez kilka godzin dziennie. Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje: http://www.m2med.pl/jak-to-dziala/. Jest tam wszystko ładnie objaśnione.
#2017-01-12 07:31:39 

Ramstein

Użytkownik

Podczas ćwiczeń na siłowni doznałem kontuzji ścięgna, które strasznie bolało. Kiedy zakupiłem aparat RecoveryRX byłem raczej sceptycznie do niego nastawiony. Ku mojemu zdziwieniu jego stosowanie bardzo pomogło, a ból ustąpił. Urządzenie jest wygodne i można stosować je praktycznie wszędzie - w domu czy też pracy.
#2017-01-12 08:33:30 

LalaKena

Użytkownik

Również używam RecoveryRX. Od kiedy zaczęło dokuczać mi biodro, postanowiłam spróbować wynalazku, który odkryłam na stronie m2med. Jestem naprawdę zadowolona, biodro przestało w końcu boleć, bo niestety tabletki przeciwbólowe niewiele pomagały. Teraz wystarczy 8 godzin dziennie z tym aparatem i czuję się świetnie!
#2017-01-12 11:07:39 

Spadziowa

Użytkownik

Urządzenie o które pytasz działa na zasadzie wytwarzania impulsów elektromagnetycznych. Nie ma po nim żadnych skutków ubocznych, wiec jest bezpieczne. Jego wielką zaletą jest również to, że jest bardzo wygodne w czasie noszenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015