#2017-01-12 08:51:59 

Jurek

Użytkownik

Cześć Wam! Z natury jestem osobą bardzo ostrożną, odpowiedzialną i zawsze chcę wiedzieć, że produkt który wypuszczam na rynek jest w pełni opatrzony wszelkimi instrukcjami i niezbędnymi informacjami. Chodzi mi o karty charakterystyki. Czy ktoś z Was miał styczność z kartami charakterystyki i może mi podpowiedzieć, co powinno się w nich znajdować?
#2017-01-12 09:37:47 

HoracyON

Użytkownik

Miałem styczność ale nie bezpośrednią, albowiem nie działałem samodzielnie. Korzystałem z pomocy firmy konsultingowej Specchem i wówczas mogłem na liczyć na duże wsparcie.
#2017-01-12 10:34:41 

Dzięcioł

Użytkownik

Wyczerpującą odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz pod adresem: http://www.specchem.eu/karty-charakterystyki.html. Myślę, że przeczytasz tam bardzo wiele istotnych informacji dotyczących kart charakterystyki, także odnośnie aktów prawnych. Znajdziesz tam też kontakt do firmy, która oferuje profesjonalne doradztwo chemiczne, myślę że warto się tym zainteresować.
#2017-01-12 12:00:10 

Jurek

Użytkownik

Faktycznie zadzwonię, dziękuję. Przeglądając stronę internetową widzę, że pomoc firmy może mi się obecnie bardzo, bardzo przydać. Pozdrawiam wszystkich!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015