#2017-03-02 20:17:15 

Dzięcioł

Użytkownik

Witam. Która waszym zdaniem drukarka będzie lepsza do biura – atramentowa czy laserowa i dlaczego? Już kilka dni siedze nad komputerem i staram się na coś zdecydować ale im więcej czytam tym bardziej nie mam pojęcia co wybrać. Liczę że mi coś podpowiecie, za co byłbym super wdzięczny.
#2017-03-02 21:30:31 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

Oczywiscie ze atramentowa. Laserowe są bardzo drogie w utrzymaniu i awaryjne a jak coś się zepsuje to wydasz rownowartosc drukarki na naprawe. Nie warto się w to pchać tym bardziej ze jakosc wydruków właściwie jest identyczna.
#2017-03-03 00:26:35 

nosorożec907

Użytkownik

Po pierwsze tonery do drukarek laserowych są niedrogie, a jak zdecydujesz się na zamienniki to w ogóle zapłacisz grosze. Dobre i tanie zamówisz np tu http://sklep.bamapol.pl/tonery-do-drukarek-laserowych-c-75_77.html. Co do awaryjności to nie wiem na czym opierasz swoje tezy bo nawet pierwsze drukarki laserowe jakie tylko były dostepne pozwalały na wieloletnie użytkowanie bez żadnych usterek. Oczywiscie wybór należy do Ciebie ale na drukarce laserowej się nie zawiedziesz. Tym bardziej jesli mówimy o biurze bo laserówki są do tego stworzone dzieki szybkości wydruków.
#2017-03-03 03:15:31 

Dzięcioł

Użytkownik

Dzięki za odpowiedź. Może ktoś jeszcze się wypowie np w obronie atramentowych? Chciałbym poznać jak najwiecej opinii.
#2017-03-03 03:41:49 

HoracyON

Użytkownik

Cześć. Popieram kolegę bo laserowe drukarki to naprawdę porządny sprzet. Mam za to pytanko i prosze o szybką odpowiedź, czy w tej hurtowni dostanę dobre jakościowo artykuły biurowe? Zamawiał ktoś w ogóle?
#2017-03-03 05:06:26 

nosorożec907

Użytkownik

Zamawiałem wiele razy i uważam że Bamapol ma tak naprawdę jedne z najlepszych artykułów biurowych jakie było mi dane posiadać. Nie chcę się tu rozpisywac o poszczególnych rzeczach ale warto. Nie wiem czy gdzies mozna kupić długopis który przy -21 na dworze pozwoli podpisać umowe :P
#2017-03-03 07:17:48 

HoracyON

Użytkownik

Poratujesz linkiem kolego?
#2017-03-03 09:59:04 

nosorożec907

Użytkownik

Rozumiem że chodzi ci o link do artykułów biurowych a nie do długopisa? http://sklep.bamapol.pl/wyposazenie-biur-i-szkol-pm-23.html tam sobie wszystko bez problemu znajdziesz. Hurtownia jest bardzo w porządku, ceny jak sam widzisz konkurencyjne a obsługa zawsze doradzi w razie czego. Pomimo że zaopatrują szkoły i duże firmy to już nie raz pokazali że każdy klient, mały czy duży, jest dla nich tak samo ważny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015