#2017-03-07 05:20:00 

pom_ka

Użytkownik

Witajcie. Rozważam wybudowanie w moim domu schodów z granitu, chociaż nie jestem do końca przekonana do tego pomysłu. A ktoś z Was ma w swoim domu takie schody?
#2017-03-07 05:54:35 

jagoda

Użytkownik

Ja własnie zamierzam zamówić takie schody do mojego domu. Podoba mi się naturalne piękno kamienia jakim jest granit i wydaje mi się, że schody z granitu nadają wnętrzu domu wyjątkowego szyku i elegancji.
#2017-03-07 06:37:41 

Jurek

Użytkownik

Ja już mam solidne schody z granitu w moim domu. Zamówiłem je u producenta wysokiej jakości wyrobów kamieniarskich. Ofertę tego producenta mam jeszcze zapisaną w zakładkach pod linkiem http://www.poznan.onyxmarmury.pl/schody/. Uważam, że oferowane przez niego schody wewnętrzne są wyrobem jak najbardziej godnym polecenia. Samą firme też polecam, gdyż podeszla do realizacji mojego zamówienia bardzo profesjonalnie. Najpierw wykonała projekt schodów, uwzględniając moje sugestie oraz ogólny wygląd całego mojego domu. Dzięki temu zaproponowany przez pracowników firmy projekt wpisywał się w stylistykę wnętrza. Potem w krótkim czasie wykonali oni zamówione przeze mnie schody i zamontowali je u mnie.
#2017-03-07 07:30:06 

pom_ka

Użytkownik

Aha, to fajnie. A czy uważasz, że te schody z kamienia są bezpieczne oraz wygodne w użytkowaniu?
#2017-03-07 08:06:23 

Jurek

Użytkownik

Są bezpieczne, gdyż pracownicy tej firmy wykonali na stopniach schodów zabezpieczenia zmniejszające ich śliskość. Dzięki temu raczej nie ma możliwości poślizgnięcia się czy spadnięcia ze schodów. Są też wygodne, no i łatwe w czyszczeniu.
#2017-03-07 10:20:04 

pom_ka

Użytkownik

Jestem już niemal zdecydowana, żeby zamówić schody z granitu do mojego domu. Być może zdecyduję się na skorzystanie z tej własnie oferty, którą mi podesłałeś.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015