#2017-03-08 04:35:11 

Dzięcioł

Użytkownik

Witam. Przeglądam ofertę różnych systemów magazynowych i.. nie wiem na jaki się zdecydować! Chcielibyśmy jakiś zaimplementować u nas w naszym magazynie, ale ciężko na cos się zdecydować, skoro każdy z systemów jest najlepszy, ma najlepsze rzeczy do zaoferowania itp. liczę na to, że może ktoś z was coś fajnego mi zaproponuje? Może słyszeliście o jakimś wyjątkowo dobrym systemie magazynowym? Będę wdzięczny jak coś dobrego polecicie..
#2017-03-08 04:46:36 

KlasaPierwszaJózek

Użytkownik

Jak chcesz dobry system magazynowy to bez wątpienia warto abyś przejrzał tę ofertę: http://www.hkk-consult.pl/rozwiazania/system-zarzadzania-magazynem-wms ;) masz tam opisany znakomity system magazynowy WMS który bez wątpienia jest jednym z lepszych tego typu ;) można znakomicie wszystko z jego pomocą ogarnąć.. to naprawdę jedna z lepszych opcji do każdego magazynu ;)
#2017-03-08 06:42:02 

Złośnik

Użytkownik

Potwierdzam! Firma hkk-consult.pl jest znakomita i naprawdę bardzo mocno również mogę ją polecić. Wdrożyli u nas system WMS i bez wątpienia była to jedna z lepszych zmian u nas w firmie ;) zdecydowanie warto się z nimi skontultować i pozwolić sobie na implentacje takiego systemu u siebie w magazynie.
#2017-03-08 08:23:20 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

Bez wahania zgadzam się z panami wyżej, WMS i tylko Wms ;) to jest naprawdę przełom i wejście w nowoczesny aspekt zarzadzania magazynem ;) wszystko jest doskonale zorganizowane i łatwo w obsłudze ;)
#2017-03-08 10:21:10 

Węgiel

Użytkownik

Ja niestety nie znam się na magazynach to nie wiem.. ale w sumie już masz sporo opinii na ten temat ;P
#2017-03-08 12:01:39 

LalaKena

Użytkownik

Mój chłopak pracuje w magazynie, heee ;p
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015