#2017-03-20 03:46:54 

Ramstein

Użytkownik

Witajcie moi drodzy. Swego czasu na stronie msauto-car.pl znalazłem taki skup aut, a chce obecnie pozbyć się swojego auta. Czy możecie może powiedzieć mi jak to dokładnie wygląda? Chętnie poznam Wasze opinie czy się w ogóle opłaca te auta tam opylać
#2017-03-20 04:52:36 

Sroka

Użytkownik

Opłaca się, pewnie, że się opłaca. Jeśli Cię interesuje skup samochodów Mosina naprawdę godne uwagi ma tylko jedno miejsce i jest ono właśnie dostęne na strone http://msauto-car.pl/skup-sprzedaz-aut-mosina/ to tutaj sobie wszystko załatwisz i będziesz zadowolony, że tak bez problemu to wszystko przebiegło

#2017-03-20 06:20:47 

nosorożec907

Użytkownik

Kolega ma rację. Też się musiałem pozbyć jednego auta i to w tym skupie właśnie je wzięli. Złom odradzam, nawet o tym nie myśl, bo to się w ogóle nie opłaca. A jeszcze jak masz to auto niesrawne, to przyjadą swoją lawetą i zabiorą, więc całkiem spoko opcja ;)
#2017-03-20 07:23:02 

Ramstein

Użytkownik

O dzięki w takim razie za Waszą odpowiedź i czym prędzej się zabieram za kontakt z nimi, żeby zoabczyć czy to rzeczywiście tak przebiegnie jak myślałem :) I obym dostał jeszcze tej kasy rzeczywiście więcej niż na złomie
#2017-03-20 09:36:28 

nosorożec907

Użytkownik

Dostaniesz na pewno, to masz akurat gwarantowane, tylko się dobrze z nimi ugadaj, a żałować nie będziesz, bo to będzie naprawy dobry deal i żałować będziesz dopiero wtedy, gdy z nich nie skorzystasz i dostaniesz w innym miejscu jakieś grosze :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015