#2017-03-21 01:59:15 

pom_ka

Użytkownik

Możecie mi polecić jakiś sklep online, w którym kupię czujniki ciśnienia tpms? Zależy mi żeby było jakoś łatwo dobrać odpowiednie czujniki do mojego auta, bo wiem że to różni się bardzo w zależności od parametrów rozmaitych samochodu itp… Więc fajnie by było jakbyście mi coś polecili sprawdzonego, bardzo proszę o pomoc.
#2017-03-21 04:51:42 

nosorożec907

Użytkownik

No prawda, czujniki TPMS trzeba dobrać odpowiednio do auta. Jeśli chcesz dobrać porządnie i kupić odpowiednie to polecam Ci zajrzeć tutaj: https://xfelgi.pl/info/czujniki-cisnienia-tpms. U nich kupisz porządne czujniki TPMS dobrej firmy i dobierzesz je odpowiednio do swojego auta, bo mają do tego specjalny konfigurator, który wszystko ułatwia. Naprawdę fajna rzecz, polecam bardzo.
#2017-03-21 07:08:18 

pom_ka

Użytkownik

Oo, wygląda to fajnie i bardzo przejrzyście, dziękuję bardzo. A powiedz mi jeszcze tylko czy ty u nich coś już kupowałeś kiedyś, czujniki ciśnienia może właśnie?
#2017-03-21 07:21:23 

nosorożec907

Użytkownik

A owszem, miałem okazję kupować w tym sklepie zarówno czujniki ciśnienia jak i alufelgi. I z jednego i drugiego produktu po dziś dzień jestem bardzo zadowolony tak samo jak i z samego procesu zakupu, dostawy itp. w tym sklepie. Naprawdę bardzo polecam robić zakupy u nich, bo nie dość, że bardzo wygodnie idzie wszystko dobrać, to jeszcze robisz to online i kupujesz wszystko w naprawdę dobrych i przystępnych cenach.
#2017-03-21 10:17:47 

pom_ka

Użytkownik

Aha, no to ciesze się bardzo, dziękuję za polecenie i rekomendację w takim razie.
#2017-03-21 12:38:49 

LalaKena

Użytkownik

Też Ci polecam serdecznie sklep X Felgi. To naprawdę dobry wybór na zakup zarówno czujników ciśnienia jak i felg. Zakupy robi się szybko i bezproblemowo, produkty są dobrze opisane i mają wyraźnie określonego producenta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015