#2017-03-27 01:19:49 

nosorożec907

Użytkownik

Dzień dobry? Czy ktoś będzie w stanie zaoferować mi pomoc przy stawianiu pierwszych kroków małego biznesu w Czechach? Chcę świadczyć usługi murarskie w tym kraju, jednoosobowa firma zarejestrowana właśnie tam. Mieszkam w Polsce, ale tuż pod granicą i chciałbym nie przeprowadzać się do Czech, ale w bliskiej okolicy świadczyć tam usługi, jest kilka większych miast.
#2017-03-27 01:56:06 

Złośnik

Użytkownik

Polecam zajrzeć sobie tutaj http://www.firma-w-czechach.pl/dzialalnosc-gospodarcza-w-czechach/ i po prostu skorzystać z pomocy kancelarii. Masz tam prawników, którzy posiadają swoją siedzibę właśnie w tym kraju i ułatwiają założenie takiej firmy. Jak najbardziej można rejestrować jednoosobową firmę, w tym wypadku rzemieślniczą, w Czechach. Jest to jednak trochę trudne i warto korzystać z takiego wsparcia, zajmują się dosłownie wszystkim, rejestrują firmy, udzielają pomocy prawnej przedsiębiorców i dają wsparcie w razie problemów w przyszłości.
#2017-03-27 02:33:45 

nosorożec907

Użytkownik

No widzisz, ja daleko w tyle, nie miałem pojęcia, że istnieje w ogóle tego typu pomoc ;) Rozważam nad tym bo ponoć podatki niższe, działałbym też w Polsce, ale wiem, że blisko mnie w Czechach duże zaopatrzenowabie na usługi murarskie. Drogie są usługi tej kancelarii?
#2017-03-27 05:03:41 

Złośnik

Użytkownik

Jak zajrzysz sobie na stronę http://www.firma-w-czechach.pl/ to masz tam dokładnie określone dane kontaktowe, zadzwoń, pogadaj z fachowcami i wszystkiego się dowiesz. Nie jest to drogie, a naprawdę ułatwia życie.
#2017-03-27 06:31:55 

Spadziowa

Użytkownik

Ja spółkę mam tam zarejestrowaną, bardzo sobie chwalę, nie ma problemów z polską skarbówką, a także firmę prowadzę z Polski. Niestety trzeba sobie jakoś radzić, podatki w Polsce są strasznie wysokie :/
#2017-03-27 08:51:44 

nosorożec907

Użytkownik

Ano właśnie, mnie też to mocno denerwuje. Dookoła mnie same małe miasteczka, nie mam dużo zleceń, a płacę co miesiąc mnóstwo pieniędzy za swoją firmę.
#2017-03-27 10:18:23 

Złośnik

Użytkownik

Tam na stronie firma-w-czechach.pl masz dokładnie zestawione podstawowe koszty związane z prowadzeniem firmy, porównaj sobie. Ważne według mnie jest to, że dostajesz świetne wsparcie prawne w różnych problemach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015