#2017-03-30 00:07:45 

Ramstein

Użytkownik

Witajce. Potrzebuje samochodu. A nie mam swojego, a muszę gdzeiś dojechać. Mieszkam teraz obecnie w Złotowie to chyba tutaj bym chciał wynająć to auto, żeby nie mieć żadnego problemu z dojazdem i w ogóle. Może Wam się uda mi jakoś pomóc i powiecie mi co muszę zrobić i jak?
#2017-03-30 01:38:21 

Sroka

Użytkownik

Pewnie, że działa tu wypożaczlnia. Sam tu mieszkam i przecież korzystam z wynajmowanych aut, bo nie zawsze i wszędzie mogę swoim dojechać, więc jakoś trzeba sobie radzić przecież. A z wypożczyalni to jednak najlepiej jest skorzystać :)
#2017-03-30 04:12:42 

Ramstein

Użytkownik

no jasne, że najlepiej, a możesz coś więcej na ten temat powiedzieć? Jak ta wypożczyalnia wygląda, jakie auta są? No i ogólnie gdzie ona jest, gdzie się mogę z cała ofertą zapoznać bo to chyba najważniejsze
#2017-03-30 06:51:50 

Sroka

Użytkownik

To jest akurat moja ulubiona wypożyczalnia samochodów Złotów mój kochany mnie bardzo miło nią zaskoczył. Na stronie http://www.krajan.info.pl/oferta/wynajem-samochodow-zlotow.html znajdziesz wszystkie informacje na ten temat i możesz sobie poszpeierać. A wygląda jak wszędzie, tylko warunki o wiele lepsze
#2017-03-30 09:45:52 

Ramstein

Użytkownik

Dziękuję serdecznie. Nawet nie wiedziałem, że właścwiei pod nosem miałem wypożyczalnię. Ale teraz już przynajmniej wiem :D Zabieram się w takim razie za wynajmowanie i mam nadzieję, że jednak wszystko pójdzie po mojej myśli i zaraz ładnym autem pojadę do celu swojego :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015