#2017-04-03 01:22:29 

pom_ka

Użytkownik

Witam. Od dawna marzą mi się w kuchni piękne blaty marmurowe. W końcu nadszedł czas długo wyczekiwanego remontu kuchni i mogę swoje marzenie spełnić… Trochę to wszystko trwało, trzeba było odłożyć pieniądze i teraz gdy już jesteśmy na dobrej drodze żeby za ten remont zabrać się tak na poważnie, a nie jakoś tak na pół gwizdka, tylko tak żeby zrobić w tej kuchni od nowa właściwie wszystko, łącznie z zakupem nowego sprzętu i wspomnianych właśnie blatów marmurowych zaczynamy się rozglądać za odpowiednimi fachowcami… I stad właśnie moje pytanie, czy możecie mi polecić kogoś, kto zajmuje się robieniem na wymiar blatów marmurowych do kuchni?? Bardzo mi zależy na jak najbardziej profesjonalnych usługach, żeby byli to porządni fachowcy, którzy znają się na swojej pracy i potrafią zrobić bardzo ładne blaty, zgodne z zamówieniem i oczekiwaniem klienta? Bardzo proszę o szczere polecenia!
#2017-04-03 02:08:54 

jagoda

Użytkownik

Też mi się marzą bardzo blaty marmurowe w kuchni…. Aż ci zazdroszczę, że udało ci się odłożyć na remont kuchni, bo u mnie do tego daleka droga bardzo, a te marmurowe blaty… Ah, on wspaniała rzecz, moja koleżanka jak teraz sobie mieszkanie nowe kupiła i urządzała to też w takie postanowiła zainwestować wiec mogę ja zapytać w jakiej firmie robiła to Ci wtedy podrzucę, bo wiem że była ( i nadal jest) bardzo zadowolona :)
#2017-04-03 02:47:08 

pom_ka

Użytkownik

No to będę bardzo wdzięczna jakby udało ci się dowiedzieć co to za firma i podać na nią jakieś namiary czy coś takiego , bo skoro koleżanka taka zadowolona to aż żal sobie nie sprawdzić ich oferty :)
#2017-04-03 03:50:51 

Złośnik

Użytkownik

Ja ci mogę polecić żebyś sobie zajrzała tutaj: http://mcgranit.pl/. U nich na pewno zamówisz naprawdę ładne blaty marmurowe, z prawdziwego marmuru i bardzo ładnie obrobione.
#2017-04-03 06:17:03 

pom_ka

Użytkownik

dziękuje bardzo za polecenie, a ty też sam zamawiałeś u nich blaty kiedyś? Czy to takie z kapelusza? Bo mnie zależy tylko na naprawdę sprawdzonych poleceniach, zaznaczałam to wiele razy, ale wolę podkreślić raz jeszcze, że w ciemno to raczej nic nie biorę…
#2017-04-03 07:02:59 

Złośnik

Użytkownik

Owszem, znam firmę z własnego doświadczenia, oni robili nam nie tylko blaty marmurowe do kuchni, ale też mamy blaty marmurowe w jednej łazience i też schody z marmuru przed domem mamy od nich i naprawdę bardzo jesteśmy zadowoleni i z samych wyrobów i też z usług jakie świadczy ta firma tak ogólnie, bo i marmur porządny i dobre pozostałe materiały i sami fachowcy bardzo profesjonalni i przyjemnie.
#2017-04-03 07:54:05 

pom_ka

Użytkownik

No to super, dziękuje bardzo za polecenie w takim razie, już sobie sprawdzam te ich stronę.
#2017-04-03 10:06:45 

Złośnik

Użytkownik

No nie ma za co, mamy sprawdzone to się dziele, bo czemu nie :)
#2017-04-03 11:00:31 

pom_ka

Użytkownik

No nie każdy by się podzielił niestety heheh :p
#2017-04-03 11:26:42 

Spadziowa

Użytkownik

Oo, to jest ta właśnie firma która u mojej koleżanki jej blaty marmurowe też robiła! To to, co miałam ci sprawdzić no i sprawdziłam :)) Zadzwoniłam do niej i zapytałam i ona też naprawdę bardzo sobie ich chwali i poleca, mówi że najlepsi fachowcy na świecie i że naprawdę super się na swojej robocie znają i że pięknie w tym marmurze rzeźbią i cudne blaty robią
#2017-04-03 12:41:53 

pom_ka

Użytkownik

Ooo, no to jeszcze lepiej, jak mam dwa polecenia a nie jedno to już egl głupio by było się z nimi nie skontaktować, dziękuję wam bardzo za pomoc :))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015