#2017-04-03 01:31:11 

nosorożec907

Użytkownik

Witam wszystkich. Potrzebuję informacji od osób które zamawiały materiały i osprzęt elektryczny przez internet czy to się w ogóle opłaca doliczając koszty wysyłki. Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.
#2017-04-03 02:13:51 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

Przez interent zawsze jest taniej bo sklepy online nie muszą utrzymywać lokali i powiększonej ilości obsługi do sprzedaży na miejscu. Szczerze to jak usłyszałam jakie ceny za materiał proponował mój elektryk to powiedziałam żeby on się zajął robotą a ja kupie co trzeba i tak większość zamówiłam tu - http://liko-sklep.pl/category/gniazda-i-laczniki. Sklep naprawdę polecam bo mają wszystko co bedzie ci potrzebne i do tego w lepszych cenach.
#2017-04-03 03:34:48 

nosorożec907

Użytkownik

Okej, dzięki. Powiedz mi jeszcze czy dostanę tam przełączniki modułowe bo gdybym mógł jeszcze je kupić to w ogóle byłoby super. Pozdrawiam.
#2017-04-03 06:09:17 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

Przełączniki modułowe masz na http://liko-sklep.pl/manufacturer/hager. Nie wiem jaki dokładnie Cię interesuje ale masz tam duży wybór. Wydaje mi się ze z jednoprzełącznikowego i trzyprzełącznikowego mozna chyba zrobić dowolne połączenie. U mnie przynajmniej widzę że są 2 sekcje po 3 i jedna pojedyncza. Pozdrawiam.
#2017-04-03 08:55:17 

nosorożec907

Użytkownik

No nie do końca jest tak jak piszesz ale dziękuje bardzo za linki bo pomogły mi wystarczająco. Tak sobie myślałem o tym co napisałaś odnośnie kupna materiału na własną rękę przy remoncie, budowie itd. To bardzo rozsądne rozwiązanie, nie chcę twierdzic że każdy fachowiec oszukuje na zuzytych materiałach ale rzadko kiedy patrzą żeby kupić coś okazyjnie.
#2017-04-03 11:41:56 

Węgiel

Użytkownik

To w najlepszym przypadku. U mnie było tak że elektryk dogadał się ze sklepem i kupował w cenie o wiele wyższej niż u konkurencji - przynajmniej tak to wygladalo na papierze bo nadwyżkami się dzielili. Kombinatorów jest wielu wiec trzeba materiały kupować samodzielnie. Może to i wiecej zachodu ale na pewno wydasz mniej.
#2017-04-03 12:56:11 

nosorożec907

Użytkownik

Racja. Dziękuję bardzo za linki i rady, a temat zamykam. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015