#2017-04-09 22:42:23 

nosorożec907

Użytkownik

Cześć wszystkim. Potrzebuję namiarów na firmę prowadzącą terenowe badania wydolnościowe dla drużyn sportowych. Zależy mi na maksymalnie miarodajnych danych dlatego chciałbym uniknąć prowadzenia takich testów w labolatorium. Jeśli macie jakieś informacje gdzie takie firmy znaleźć to bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-10 01:30:21 

pom_ka

Użytkownik

Siemka, dobrze bedzie skorzystać z firmy współpracującej ze znanymi druzynami bo wtedy bedziesz miał pewność ze badania na pewno będą wykonane jak należy. Z tego co wiem http://smartergotest.com/ działa z wieloma drużynami piłkarskimi nawet z ekstraklasy wiec uwazam ze warto. Dobrze że nie trzeba ci tłumaczyć przewagi testów w terenie nad testami w labolatorium bo różnica jest naprawdę widoczna. Niestety warunki kliniczne rzadko kiedy pokrywają się z rzeczywistymi.
#2017-04-10 03:37:31 

HoracyON

Użytkownik

Też się rozglądam za firmą robiącą testy w terenie ale nie orientuję się na jakiej zasadzie to w ogóle działa. Jeśli komuś chciałoby się w telegraficznym skrócie coś na ten temat napisać to byłbym bardzo wdzieczny. Proszę też o informacje ile kosztowałoby przebadanie około 40 osób. Pozdrawiam i dziękuję.
#2017-04-10 05:05:06 

Dzięcioł

Użytkownik

Cześć! Podpisuję się pod opinią koleżanki, bo lepszej i tańszej firmy nie ma co szukać. Mechanizm działania jest prosty i opiera się na ergospimetrach albo na GPSie - zależy o jakie testy chodzi. Co do ceny to w przypadku wiekszęj grupy warto pokusić się o negocjowanie ceny. A cennik znajdziesz na http://smartergotest.com/pl/page/6/Cennik/. Mam nadzieję że pomogłem :)
#2017-04-10 06:09:26 

HoracyON

Użytkownik

Wpisałem sobie nazwę tego urządzenia w necie i już mniej wiecej trochę się wyklarowało :). Czyli mówicie że testy w terenie są lepsze od labolatoryjnych?
#2017-04-10 07:58:25 

Dzięcioł

Użytkownik

To tak jakby zrobić samochód i nigdy nie testować go na normalnych dorgach tylko postawić w hali i tam sobie manewrować. Niby jakieś wyniki będą, ale mimo wszystko jak się one mają do rzeczywistego użytkowania samochodu? Identycznie z testami wydolnościowymi w terenie. Inaczej się wtedy oddycha, organizm zachowuje się też w inny sposób. Nie da się tego odnieść do realnych warunków.
#2017-04-10 09:40:28 

HoracyON

Użytkownik

Jest to logiczne. Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015