#2017-04-20 02:14:21 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

Cześć, słuchajcie, mam wielki problem! Za niedługo wesele, wiecie jak to jest, mnóstwo rzeczy do ogarnięcia, szukając dj’a stanęliśmy w martwym punkcie, znacie może jakiegoś godnego polecenia?
#2017-04-20 04:14:24 

pom_ka

Użytkownik

oj wiem jak to jest, ciężko znaleźć kogoś dobrego, kto nie będzie puszczał oklepanych kawałków, powodzenia w szukaniu !!!
#2017-04-20 04:43:06 

jagoda

Użytkownik

Przesyłam Ci jeden kontakt na privie. niedawno byłam u swoich znajomych na świetnym weselu, grał u nich ten dj i to właśnie głównie dzięki niemu impreza się tak udała, jestem osobą, która nie lubi tańczyć, ale on wybrał taką muzykę, która nawet mnie poderwała do tańca
#2017-04-20 05:44:15 

nosorożec907

Użytkownik

ja nie słyszałem o nikim dobrym w świętokrzyskim, raczej sami słabi, średni wybór, ale powodzenia w szukaniu
#2017-04-20 07:27:47 

LalaKena

Użytkownik

nie zgodzę się! ja słyszałam o jednym dju i z tego co wiem, to mnóstwo osób sobie go chwali, ja również zamierzam skorzystać z jego usług. Tutaj masz jego stronę http://djmarjo.pl/. Możesz sobie zobaczyć w jakich miejscach gra i pójść sprawdzić, czy ci się spodoba, bo wiadomo, że nie każdemu może przypaść do gustu
#2017-04-20 07:55:03 

Spadziowa

Użytkownik

TAAAK! Z całym sercem mogę polecić tego dj’a! Grał u mnie na weselu, wiele osób mówi, że niby zespół byłby lepszy, ale ten dj robi świetną robotę! Po pierwsze jest zawsze przygotowany, nie przychodzi na wesele w dresie, tylko odpowiednio ubrany do okazji, po drugie ma super gust, każdy gość był zadowolony z muzyki, plusem jest też to, że wymyśla ciekawe zabawy, a jak wiadomo, wiele osób kojarzy je z kiczem i nie lubi brać w nich udziału, a u mnie każdy zrywał się od stołu, żeby się świetnie bawić
#2017-04-20 10:02:15 

HoracyON

Użytkownik

tak, to prawda, zgadzam się z poprzednikami, ten dj to naprawdę dobry wybór, sprawdź sobie jak organizuje wesela na http://djmarjo.pl/wesele-poprawiny.html, masz tu wszystko napisane, no i jak ktoś już wspominał, możesz się przejść do któregoś klubu, w którym gra i sprawdzić, czy ci odpowiada
#2017-04-20 12:45:23 

nudziara

Użytkownik

też słyszałam wiele dobrego o tym dj’u, podobno umie świetnie poprowadzić imprezę i nigdy się nie spóźnia, zawsze przychodzi wcześniej, żeby sobie wszystko przygotować, a wiadomo, na weselu i tak masz dużo stresu, to przynajmniej o dj’a się martwić nie będziesz
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015