#2017-04-21 06:57:57 

Ramstein

Użytkownik

Moglibyście polecić mi jakieś fajne miejsca w dolnośląskim na imoprezę integracyjną? Myślę o ognisku, odizolowanym spokojnym miejscu gdzie nikt nie bedzie przeszkadzał, a bedzie mozna jednoczesnie zorganizować jakieś aktywności jak gra w piłke czy coś takiego.
#2017-04-21 08:46:25 

Ogórkowa

Użytkownik

W całym województwie można znaleźć sporo bardzo fajnych miejscówek w ktorych da sie zaaranżować to o czym piszesz, ale nie wiem czy warto brać sobie ten ciężar na głowe. Są firmy które za grosze organizują bardzo fajne imprezy integracyjne dolnośląskie pod tym wzgledem wypada bardzo pozytywnie. Jak bedziesz się decydował to polecam - http://inspiro-event.pl/oferta/imprezy-integracyjne/. Osobiście jestem bardzo zadowolona z ich usług, pzdr.
#2017-04-21 09:38:47 

Sroka

Użytkownik

Tak jak pisze koleżanka musisz zastanowić się czy warto bo zorganizowanie grupy ludzi i miejsca w którym mieliby spędzić czas, wymyślenie zabaw i atrakcji to jest zdecydowanie za dużo dla kogoś kto nie ma w tym doświadczenia. Poza tym lepiej to wyglada jak pojawi się fachowa firma, pracownicy na poważnie podchodzą do tematu i bardziej się anagżują. To tylko moje zdanie ale wydaje mi się że wiekszosc i tak sie ze mną zgodzi.
#2017-04-21 10:06:40 

Ramstein

Użytkownik

Nawet ja sam się z Tobą zgadzam jak sobie wszystko przeanalizowałem. Pewnie zdecyduję się na firmę zewnętrzną, pogadam jeszcze z ludźmi w firmie ale faktycznie nie ma sensu pakować sobie na barki tyle roboty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015