#2017-05-04 04:16:16 

Jurek

Użytkownik

Hej! Mam małą firmę i otworzyła się przede mną możliwość współpracy z przedsiębiorstwem z Anglii, jedyny szkopuł w tym że w mojej miejscowości nie ma żadnego profesjonalnego tłumacza języków obcych a żeby w ogóle zacząć działać będę potrzebował szybkich tłumaczeń dokumentów. Mogą zdarzyć się nawet terminy jednodniowe. Pytanie brzmi czy znacie jakieś profesjonalne i godne zaufania biuro? Pozdrawiam i z góry dziekuje.
#2017-05-04 05:24:18 

Ogórkowa

Użytkownik

Radziłabym nie szukać biura bo są droższe. Jest wiele prywatnych osób które z pewnością podjęłyby się współpracy, wystarczy tylko trochę poszukać.
#2017-05-04 06:24:58 

Jurek

Użytkownik

Nie chce takiej współpracy, tylko zweryfikowane firmy mnie interesują bo później coś pójdzie nie tak i będę szukał wiatru w polu. Naprawdę będę wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże, bo mogeoczywiscie w necie sobie znaleźć na peczki firm zajmujacychsietlumaczeniami ale mi zalezy na poleceniach.
#2017-05-04 07:03:33 

LalaKena

Użytkownik

Cześć, rozumiem o co ci chodzi bo też nie zostawiłabym tak waznej sprawy w rękach kogoś o kim nic nie wiem. Mogę ci polecić to biuro - http://tlumaczenia-gk.pl/o-nas, są rzetelni, terminowi, niedrodzy i bardzo profesjonalni. Perfekcyjnie opracowują jezyk angielski tłumacz ma wiele lat doświadczenia w pracy z językiem co widać po efektach. Mam nadzieje ze pomogłam, pozdrawiam serdecznie.
#2017-05-04 09:45:53 

Jurek

Użytkownik

Oczywiście że pomogłaś, na pewno sprawdzę co i jak. Widze że na stronie jest numer telefonu to chyba lepiej bedzie jak zadzwonie prawda? Temat cały czas pozostaje otwarty, jak coś się komuś nasunie to bardzo proszę o pisanie, pzdr :)
#2017-05-04 10:58:57 

HoracyON

Użytkownik

Wiele razy korzystałem z usług tlumaczenia-gk.pl bo działają bardzo sprawnie i są niedrodzy. Wszystkie dokumenty jakich potrzebowałem do prowadzenia działalności za granicą, plus wyniki badań jakie miałem tam robione przetłumaczyli szybko i fachowo. Ważne jest doświadczenie o którym pisała koleżanka, często jego brak wpływa na dokument czy pismo w taki sposób że jest niezrozumiałe. Ale tej firmie możesz ufać bo znają się rzeczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015