#2017-05-09 02:08:38 

nosorożec907

Użytkownik

Witajcie. Niedługo się żenię i słyszałem od kolegów, którzy są już żonaci, że warto zamiast tradycyjnych obrączek ze złota wybrać nowoczesne obrączki tytanowe. Sa one ponoć trwalsze, bardziej oryginalne i tańsze niż złote obrączki. A Wy spotkaliście się kiedyś z obrączkami z tytanu? Jeśli tak, to jakie są Wasze opinie na ich temat?
#2017-05-09 03:29:46 

Złośnik

Użytkownik

Ja nie spotkałem się jak dotąd z obrączkami z tytanu, ale chętnie dowiem się czegoś więcej na ich temat. Jeśli rzeczywiście sa trwalsze i tańsze niż złote obrączki, to sądzę, że warto przyjrzeć im się bliżej.
#2017-05-09 03:57:58 

Jurek

Użytkownik

Ja zamówiłem jakiś czas temu eleganckie obrączki z tytanu w sklepie internetowym, który posiada szeroki wybór tego typu produktów i uważam, ze to solidne, godne polecenia wyroby. Pod adresem internetowym https://www.bizuteria-tytanowa.pl/obraczki-tytanowe/ znajdziecie najnowszą kolekcję obrączek tytanowych w różnych kolorach i z rozmaitymi zdobieniami. Są niedrogie, a niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki jubilerskiej.
#2017-05-09 06:21:33 

nosorożec907

Użytkownik

No ta kolekcja jest naprawdę ciekawa. Mnie intrygują w szczególności czarne obrączki a także te, które zostały wykonane z czystego, satynowanego tytanu, który przypomina srebro. Nie wiem tylko, czy mojej narzeczonej takie proste modele obrączek przypadną do gustu.
#2017-05-09 08:27:17 

Jurek

Użytkownik

Musisz ja o to zapytac, chociaz podejrzewam, że będzie wolała obraczki z jakimiś zdobieniami, np. złoceniami, cyrkoniami albo brylantami. Kobiety często mają inny gust niż męzczyźni ;)
#2017-05-09 09:11:45 

nosorożec907

Użytkownik

Po wspólnym obejrzeniu tej kolekcji obrączek tytanowych zdecydowaliśmy się na obrączki trójkolorowe, wykonane z czarnego, naturalnego oraz pozłacanego tytanu. Poszliśmy na kompromis, bo poczatkowo nasze typy były zupełnie odmienne. A te obrączki, które ostatecznie wybraliśmy, zdają się łączyć nasze upodobania.
#2017-05-09 09:25:22 

Złośnik

Użytkownik

To dobrze, ze już wybraliście sobie wspólnie obrączki. Podobno w małżeństwie własnie kompromisy są najważniejsze, tak więc fajnie, że udaje się je Wam wypracowywać jeszcze przed ślubem :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015