#2017-05-12 03:27:17 

Ogórkowa

Użytkownik

Witajcie! Poszukuję skutecznego kursu angielskiego we Wrocławiu w przystępnej cenie. Mój poziom zaawansowania to A2 albo B1. Czy wiecie, gdzie znajde dobry kurs angielskiego we Wrocławiu na takich poziomach?
#2017-05-12 05:23:30 

LalaKena

Użytkownik

Z tego co mi wiadomo, dobre i niedrogie kursy angielskiego oferuje szkoła językowa Akademia Języka we Wrocławiu. Chodziłam tam kiedyś, gdy potrzebowałam pomocy w przygotowaniu do matury z języka angielskiego. Udział w tych kursach bardzo mi pomógł w uzyskaniu na maturze dobrego wyniku. Z tego co pamiętam, jest tam również ciekawa oferta innych kursów angielskiego, np. dla osób zainteresowanych wyjazdem za granicę.
#2017-05-12 05:44:55 

Ramstein

Użytkownik

Ja także polecam tę szkołę językową. Oferuje ona dobry kurs angielskiego we Wrocławiu w konkurencyjnej cenie. Szczegóły tej oferty znajdują się pod adresem internetowym http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-angielskiego/. W ofercie znajduja się kursy na róznych poziomach zaawansowania, m.in. A1, A2 oraz B1. Poza tym rzeczywiście odbywają się tam kursy angielskiego dla wyjeżdżających do pracy za granicę, a także dla opiekunek i opiekunów osób starszych.
#2017-05-12 06:39:11 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

Ja również znam tą szkołę jezykową we Wrocławiu. Chodziłam tam na kursy niemieckiego i dzięki temu obecnie całkiem swobodnie posługuję się tym językiem. Podoba mi się to, ze pracujący tam lektorzy podchodza do kazdego w sposób indywidualny i zwracaja dużą uwagę na mówienie w obcym języku.
#2017-05-12 08:40:20 

Ogórkowa

Użytkownik

Ja też uważam, że najwazniejsze jest mówienie, choć nie ukrywam, że chciałabym również nauczyć się prawidłowej wymowy i pisowni angielskich wyrazów.
#2017-05-12 10:30:07 

Ramstein

Użytkownik

Lektorzy z tej szkoły językowej zwracają również dużą uwagę na fonetykę, pisownię i poprawność gramatyczną, tak więc stopniowo można tam opanowac wszystko co jest potrzebne, by dobrze posługiwac się obcym językiem.
#2017-05-12 10:41:03 

Ogórkowa

Użytkownik

Całkiem możliwe, że zapisze się na kurs angielskiego w tej szkole jezykowej. Zadzwonię tam i zapytam, który kurs najlepiej wybrac i od kiedy ewentualnie można zacząć uczęszczać na wybrany kurs.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015