#2017-05-15 04:02:53 

Ogórkowa

Użytkownik

Dzień dobry. Interesują mnie praktyczne oraz nowoczesne telebimy LED na mobilnej platformie. Chciałabym takie właśnie telebimy, gdyż zalezy mi, żeby można było dowolnie zmieniac ich ustawienie podczas planowanych przez naszą firmę imprez plenerowych. Czy orientujecie się, gdzie znajdę tego typu sprzęt?
#2017-05-15 06:22:37 

Ramstein

Użytkownik

A szukasz telebimów na sprzedaż czy do wynajęcia? Ja korzystałem z mozliwości wynajęcia telebimów mobilnych i uważam, ze taka opcja jest dla mnie bardziej opłacalna niż zakup tego sprzętu.
#2017-05-15 08:32:00 

Ogórkowa

Użytkownik

Mnie również bardziej interesuje wynajem niż zakup telebimów. A z oferty której firmy korzystałeś, jeśli mogę wiedzieć?
#2017-05-15 09:22:17 

Ramstein

Użytkownik

Korzystałem z oferty www.ledcity.pl/wynajem-telebimow/telebimy-mobilne/. Znajdują się tam funkcjonalne oraz innowacyjne telebimy na mobilnej platformie, które z łatwością dopasowują się do zaplanowanej przez organizatorów danej imprezy scenografii. Pod tym linkiem znajdziesz również przykładowe realizacje z wykorzystaniem pochodzacych z tej oferty telebimów mobilnych. Telebimy świetnie się prezentują i to nie tylko z racji tego, ze zapewniają najwyższa jakość obrazu, ale również dlatego, ze dają mozliwość umieszczenia na platformach pod nimi wybranych przez siebie reklam.
#2017-05-15 11:41:59 

Ogórkowa

Użytkownik

To super, nawet nie myślałam, iż telebim może również spełniać taką funkcję. A jakie jeszcze produkty czy usługi ma w swojej ofercie firma oferująca wynajem tych telebimów mobilnych?
#2017-05-15 12:00:15 

Ramstein

Użytkownik

Oprócz telebimów mobilnych firma ledcity.pl oferuje swoim klientom wynajem telebimów zewnętrznych zbudowanych z cienkich rentalowych kabinetów, które umożliwiają im dowolną konfigurację, a także wynajem telebimów wewnętrznych charakteryzujących się wysoką rozdzielczością oraz wysokim kontrastem. Specjalnością firmy jest również sprzedaż różnego rodzaju telebimów. Ponadto firma świadczy swoim klientom takie usługi, jak: realizacja wizji, montaż telebimów oraz scenografii multimedialnych, zapis materiału oraz streaming.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015