#2017-05-16 17:11:24 

Ogórkowa

Użytkownik

Witam, kochani jestem w odmiennym stanie i bardzo bola mnie brodawki, nie wiem co robić, wiecie jaka maść na bolące brodawki bedzie najlepsza, a może wiecie jak zrobić naturalne kosmetyki samemu w domu? Podpowiedzcie coś!
#2017-05-16 19:02:28 

Ramstein

Użytkownik

To ktos jeszcze robi kosmetyki w domu, kiedys to babki zajmowały się tym. A teraz Ty chcesz się bawic w zielarkę i sama robić maści? A nie prościej pójśc do apteki i kupic cos gotowego, farmaceuta Ci podpowie co i jak.
#2017-05-16 20:48:54 

LalaKena

Użytkownik

W gotowych kosmetykach są różne barwniki i konserwanty, a kobieta w ciąży powinna stosować kosmetyki na bazie naturalnych składników, żeby nie zaszkodzić dziecku, jak nie wiesz jak zrobić naturalne kosmetyki, to zajrzyj na http://www.herbariacosmetics.pl/o-mnie/ i poczytaj sobie o tym, jak farmaceutka z pasją pisze o naturalnych kosmetykach i o tym, jakie cudowne efekty niosą one po dłuższym stosowaniu, dlatego efekty nie są chwilowe, tylko trwalsze.
#2017-05-16 23:30:29 

Ogórkowa

Użytkownik

No tak ale, jak sie robi taką maść na bolące brodawki?
#2017-05-17 01:01:08 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

O naturalnych kosmetykach i o tym jak się robi maść na bolące brodawki dowiesz się na http://www.herbariacosmetics.pl/nagietkowy-szal-dla-ciezarnych/ poczytasz także, jak przyrządzic naturalną oliwkę z nagietka, która może być uzyta do robienia maści na pękające brodawki, bo nie od dziś wiadomo że nagietek ma zbawienne działanie na wszelkie stany zapalne, a taka maść stosowana przez kobiety ciężarne pozwoli przygotowac jej piersi do karmienia niemowlaka piersią.
#2017-05-17 03:29:05 

GranieBasem

Użytkownik

Czy na pewno taka maść na brodawki dla karmiących mam nie jest szkodliwa, bo niedawno urodziłam i karmie piersia a moje brodawki to katastrofa, są tak popekane i mnie bolą że już nie wiem co robić.
#2017-05-17 05:25:02 

jagoda

Użytkownik

Takie naturalne kosmetyki jak krem na popękane brodawki czy maść na bolące brodawki są absolutnie bezpieczne, nie mają żadnych dodatków sztucznych, robisz je według sprawdzonej receptury i tyle ile potrzebujesz, tak że na pewno wszystko jest ok.
#2017-05-17 07:12:06 

Sroka

Użytkownik

Skoro tak mówicie to tez namówię moją karmiącą żone na naturalne kosmetyki na pewno skorzysta z tych receptur.
#2017-05-17 10:00:10 

Ogórkowa

Użytkownik

A ja dziekuję za namiary, przejrzałam sobie strony, są bardzo fajne i receptury na mąści i kremy na bazie nagietka tez, do usłyszenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015