#2017-05-24 04:48:42 

pom_ka

Użytkownik

Witam wszystkich. Mam podejrzenie ze mój mąż nie jest mi wierny ale zanim zacznę rzucać oskarżeniami to chciała bym mieć pewność ze faktycznie tak jest. Co mogę zrobić w tej sprawie. Myślałam o wynajęciu detektywa ale co to tak naprawdę mi da?
#2017-05-24 06:01:23 

nudziara

Użytkownik

Jeżeli zdecydujesz się na wynajęcie detektywa to będziesz miała pewność czy faktycznie doszło do zdrady oraz dostaniesz materiał dowodowy który będziesz mogła przedstawić na sprawie rozwodowej. Wysłałam ci namiary na sprawdzonego gościa na pw.
#2017-05-24 07:24:40 

nosorożec907

Użytkownik

Dokładnie, jeżeli chcesz sprawdzić czy mąż cię zdradza to to będzie najlepszy wybór. Nie tylko sprawdza czy tak się stało ale będziesz miała informacje z kim, gdzie i do tego materiały w postaci zdjęć i wideo. Polecam stronę http://detektywrudnicki.pl/pl/dowody-zdrady/ bo sam korzystałem z ich usług kiedyś i są naprawdę najlepsi w swoim fachu.
#2017-05-24 10:17:02 

HoracyON

Użytkownik

Mam znajomego który jest detektywem i jak ja podejrzewałem swoją żonę o zdradę to on mi pomógł. Miałem zdjęcia, materiały wideo, rozmowy telefoniczne i kilka innych. Takie materiały są bardzo pomocne w momencie kiedy idziesz do sadu. Wysyłam namiary na znajomego, może on ci pomoże.
#2017-05-24 10:41:36 

pom_ka

Użytkownik

Jeszcze się zastanawiam i na razie na własna rękę sprawdzam co mogę. Tak czy inaczej wydaje mi się ze wynajęcie detektywa będzie konieczne bo nie mam zamiaru żyć z kimś kto mnie od dłuższego czasu okłamuje.
#2017-05-24 12:02:26 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

Pamiętaj tylko, że jak on cię zobaczy to zacznie podejrzewać ze go śledzisz itp. a wtedy może być dużo trudniej detektywowi zrobić cokolwiek. I nie będzie na to żadnych dowodów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015