#2017-06-08 04:48:08 

Ogórkowa

Użytkownik

Dzień dobry. Poszukuję bardzo pilnie żaluzji do swojego mieszkania, dopiero co je kupiłam i bardzo mi ich brakuje. Najlepiej jakby to był sklep z Poznania, który może zająć się także montażem, ja mam dwie lewe ręce do technicznych spraw ;) Możecie w ogóle coś doradzić ciekawego?
#2017-06-08 06:12:43 

LalaKena

Użytkownik

Ja się dosłownie zakochałam w żaluzjach wykonanych z drewna. Są prześliczne, ładnie się prezentują w moim klasycznym wnętrzu, ale znajomi też takie posiadają, mają mieszkanie bardziej nowoczesne i równie wspaniale to się prezentuje. Polecam.
#2017-06-08 07:25:30 

Ramstein

Użytkownik

Hej. Chętnie pomogę jeśli chodzi o zakup żaluzji wewnętrznych w Poznaniu. Dobrym wyborem według mnie będzie skorzystanie z oferty sklepu Sundeco, który ma właśnie swoją siedzibę w Poznaniu. Mają właśnie żaluzje wykonane z drewna w dwóch różnych rozmiarach. Firma bardzo dba o zadowolenie klientów przez co jakoś materiałów stoi na najwyższym poziomie. Do tego zajmują się także montażem, tak jak chciałaś.
#2017-06-08 10:04:34 

Ogórkowa

Użytkownik

Ślicznie dziękuję za takie zainteresowanie moim tematem. Możecie mi powiedzieć czy takie żaluzje wykonane z drewna nie będą czasem się wypaczały po wielokrotnym ich czyszczeniu?
#2017-06-08 12:27:07 

Ramstein

Użytkownik

To zależy właśnie od jakości wykonania, ale akurat firma Sundeco ma świetne rozwiązania i nie musisz się obawiać. Bardzo dobre materiały nie tylko są trwałe, ale i świetnie się prezentują.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015