#2017-06-19 00:04:03 

Ramstein

Użytkownik

Dzień dobry! Mam pytanie do wszystkich którzy bardziej niż ja orientują się w branży obróbki metalu w województwie dolnośląskim. Sprawa jest taka. Mam rodzinną firmę w bardzo malutkiej miejscowości na północ od Wrocławia. Od razu zaznaczę że od stolicy naszego pięknego Dolnego Śląska dzieli mnie kilkanaście kilometrów i podobną odległość mam też do kilku mniejszych miast. Stąd taka moja mała wątpliwość. Czy za zakładem oferującym frezowanie lepiej się rozglądać we Wrocławiu czy w jakimś mniejszym mieście? Jak myślicie? Co jest korzystniejsze?
#2017-06-19 01:12:17 

Sroka

Użytkownik

Tak na logike to raczej w takich mniejszych miastach ceny są niższe wszystkiego więc też obrabiania metalu. Tak mi się wydaje przynajmniej
#2017-06-19 03:11:34 

nosorożec907

Użytkownik

Czy ja wiem… Jednak też wtedy jest mniejsza konkurencja albo nie ma jej wcale, a wiadomo, że firmy lubią rywalizować ze sobą prześcigając się w obniżaniu cen. A klient tylko na tym korzysta :D Osobiście zawsze we Wrocławiu zamawiam wszystkie elementy wymagające frezowania. Jednak mam zaufanie i uważam, że po prostu w dużym mieście żeby się wybić to trzeba być fachowcem z prawdziwego zdarzenia
#2017-06-19 06:10:40 

Ramstein

Użytkownik

A powiesz dokładnie u kogo zamawiasz? Może to kwestia wybranego zakładu obróbki metalu.
#2017-06-19 06:27:06 

nosorożec907

Użytkownik

Jasne, nie ma problemu. Na stronie https://sitkowscy.pl/oferta/frezowanie/ możesz sobie dokładnie poczytać do jakich części itp. frezowanie we Wrocławiu oferuje ta moja zaprzyjaźniona firma. Ja zamawiam nie prywatnie tylko służbowo, nie wiem jak ty. W każdym razie nie da się zaprzeczyć, że mają duże doświadczenia i indywidualne podejście do klienta
#2017-06-19 09:12:17 

nudziara

Użytkownik

Nie da się nie zgodzić sitkowscy.pl mają w swojej ofercie frezowanie na kilka sposobów i generalnie wszystko są w stanie ci zrealizować. Przedsiębiorstwo gdzie ja akurat pracuje ma dużo wspólnego z różnymi elementami metalowymi i odkąd pamiętam zawsze nam je oni robią. Bardzo dobrze się współpracuje!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015