#2017-06-20 00:07:42 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

Witam. Chciałabym kupić sobie jakąś fajną nową bizuterię, ale najbardziej interesowałyby mnie zakupy przez internet bo właściwie na wszystkim można sporo zaoszczedzic w ten sposób. Prośba do was o polecenie jakiegoś dobrego i sprawdzonego sklepu który sprzedaje prawdziwą bizuterię ze srebra. Liczę na pomoc i zapraszam do dyskusji bo im wiecej osób sie odezwie tym lepiej bedzie mi wybierać.
#2017-06-20 01:45:15 

nosorożec907

Użytkownik

Niedawno zamawiałem żonie kolczyki i zawieszkę w tym sklepie - https://www.bizuteria-radziszewska.pl/ powiem Ci szczerze że najładniejsza jaką kupiłem biżuteria srebrna sklep internetowy oceniam też pozytywnie, dobre ceny, szybka wysyłka no i jakość z górnej półki. W ofercie mają dużo bardzo ładnych modeli nie miałem problemu ze znalezieniem czegoś odpowiedniego dla żony :)
#2017-06-20 02:08:31 

LalaKena

Użytkownik

Niech ci facet kupi, po co sama sobie będziesz zamawiać :P
#2017-06-20 03:59:56 

Ogórkowa

Użytkownik

To prawda że w sklepach internetowych można bardzo dużo przyoszczedzić bo włascicielom odchodzi wiele kosztów w tym chyba największy - utrzymanie lokalu. Sklep z linku kolegi znam i mam kilka kompletów tam zamawianych. Żadnemu nie mogę nic zarzucić bo srebro jest bardzo dobrej jakości, nie wymaga częstego czyszczenia ale najwazniejsze że nie dostaję reakcji alergicznej, a niestety jak srebro jest słabej jakości czyli ma rózne domieszki to niemal zawsze coś mi wysokoczy.
#2017-06-20 05:53:18 

pom_ka

Użytkownik

Mam podobnie, nie wiedzieć czemu od pewnego czasu dostaje wysypki od łańcuszka. Możliwe że to kwestia słabej jakości srebra? Kupione w sieciówce więc nie wiem co o tym sądzić.
#2017-06-20 06:56:56 

Ogórkowa

Użytkownik

Jeśli uczula Cię mimo że jest ze srebra to zapewne sprawa jakiś domieszek które niekoniecznie Twój organizm toleruje. Pozostaje tylko wyrzucić bo nawet do przetopienia nie bardzo się to nada. Srebro nie jest dziś drogie, wiec mozesz sobie sprawić coś ładnego na pocieszenie :)
#2017-06-20 07:53:11 

pom_ka

Użytkownik

Jeszcze sprawdze te uczulenie doświadczalnie ale i tak planowałam kupić sobie coś nowego także bede miec sklep na uwadze. Dzięki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015