#2017-07-04 02:35:42 

jagoda

Użytkownik

Cześć! Wczoraj oficjalnie stałam się osobą pełnoletnią i moi rodzice zgodzili się, abym odbyła jakiś interesujący mnie kurs. Pomyślałam o kursie skałkowym. Zastanawiam się jednak, ile to kosztuje i jak długo trwa. Nie jestem ani bogata, ani leniwa – więc czasu wolnego nie mam zbyt dużo. Będę wdzięczna za pomoc!
#2017-07-04 03:57:29 

pom_ka

Użytkownik

Byłam na tym kursie i trwał mniej niż tydzień, a dawka wiedzy jaką nabyłam – jest olbrzymia! Ja uważam, że stanowczo warto jest poświęcić te cztery dni, aby spędzić czas w twórczy sposób, nauczyć się czegoś nowego, spróbować wspinaczki.
#2017-07-04 05:38:45 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

Hej! Kurs skałkowy opisany jest na stronie internetowej: https://polskaszkolaalpinizmu.pl/kurs-skalkowy.html. Stanowczo polecam właśnie tę szkołę, bo możesz wybrać kurs z oferty niezależnie, w której części Polski mieszkasz. Co do ceny kursu skałkowego – najlepiej opłaca się szkolić w grupie, wtedy ceny są najkorzystniejsze. Jednak ja poszłam na kurs sama, z własnej inicjatywy i też wiele nie zapłaciłam, więc moim zdaniem warto. Pozdrawiam Cię!
#2017-07-04 06:35:33 

LalaKena

Użytkownik

Też zastanawiam się nad kursem, tylko chyba wybiorę ten, który przygotowuje do pracy w zawodzie instruktora wspinaczki. Marzę o tym! Ceny za kursy są w naprawdę w porządku, wiem, bo już przejrzałam stronę internetową. Spodobała mi się także kadra – widać, że to profesjonaliści.
#2017-07-04 08:35:18 

jagoda

Użytkownik

Dziękuję Wam dziewczyny, za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015