#2017-07-17 20:49:15 

Ogórkowa

Użytkownik

Moja firma może nie jest duza ale jednak nie ma jeszcze instalacji przeciwpożarowej. Chciałabym aby to za kilka tygodni było ogarnięte. Tylko tez kwestia tego ile to kosztuje. Ile może to kosztować?
#2017-07-17 23:23:59 

LalaKena

Użytkownik

Masz rację. Cena zależy od tego , jak duza jest firma,ale tez od tego na jakie bajery ppoż chcesz wydawać kasę.
#2017-07-18 01:51:44 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

Takie instalacje musza być poza tym na bieżąco sprawdzane żeby wszystko sprawnie funkcjonowalo tego się nie da ukryc.
#2017-07-18 03:42:37 

GranieBasem

Użytkownik

Jak chcesz żeby ktoś ci zrobił instalacje ppoż to możesz zerknąć tutaj http://apelp.pl/ i możesz sobie zobaczyć jaka dokładnie ofertę ma ta przeciwpożarowa firma. Oni zrobią ci projekt wycenią i wtedy zdecydujesz czy chcesz. Mi odpowiadala z nimi współpraca no ale zawsze to paręnaście tysięcy mniej ;) ale możesz ich poprosić żeby ci tylko najważniejsze rzeczy zrobili i tyle. U mnie jest hydrant no i oczywiście czujniki : )
#2017-07-18 05:42:50 

Ramstein

Użytkownik

Im się wcześniej za to zabierzesz tym lepiej bo bez tego nie będziesz miała bezpiecznych miejsc. Tylko potem pamiętaj aby sprawdzać stan techniczny instalacji ppoż.
#2017-07-18 07:36:56 

GranieBasem

Użytkownik

W firmie musisz tez robic serwis systemu sygnalizacji pożaru bo jeśli potem będziesz potrzebować to może być cienko. Na ten temat info masz tu http://apelp.pl/oferta/serwis-systemow-przeciwpozarowych/ możesz sobie o tym poprzeglądać i ewentualnie do nich zadzwonić w tej sprawie. Oni zajmują się profesjonalnie serwisem i konserwacją, planowaniem rozmieszczenia np. czujników. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz.
#2017-07-18 08:26:31 

Sroka

Użytkownik

Przy instalacjach przeciwpożarowych jest trochę zabawy bo trzeba dokładnie przemyśleć co się gdzie umieści tak aby to było bardzo blisko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015