#2017-09-08 05:49:03 

pom_ka

Użytkownik

Serdecznie witam. Wkrótce przeprowadzam się do nowego domu. Domu z ogrodem! Wiele czasu spędziłam na poszukiwaniu odpowiednich roślin i zdecydowałam, że na pewno posadzę jakieś iglaki, żeby trochę ogród osłonić. :) I teraz pytanie: czy znacie jakąś dobrą plantację choinek? Taką, w której dba się o drzewa i odpowiednio je pielęgnuje. Aha, lokalizacja to województwo zachodniopomorskie.
#2017-09-08 08:19:11 

nosorożec907

Użytkownik

Dzień dobry. Na początek życzę udanej przeprowadzki i miłego mieszkania w nowym domu. :) A jeśli chodzi o drzewka, to możesz kupić je w zwykłym sklepie ogrodniczym. O wiele łatwiejsze przedsięwzięcie.
#2017-09-08 08:31:03 

Złośnik

Użytkownik

Hej. To zależy też od liczby drzewek i odmian. Najlepsza plantacja choinek, jaką znam z tego regionu, dostępna jest pod tym adresem: http://abcmosty.pl/oferta. Mają duży wybór, a wszystkie drzewka są bardzo zadbane. Doradzą też, w jaki sposób o nie dbać. Polecam.
#2017-09-08 11:00:27 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

O tak, Plantacja ABC w Mostach to naprawdę świetny wybór. Mają ogromny wybór przepięknych drzewek. I to nie tylko na Boże Narodzenie. Z łatwością znajdziesz coś dla siebie. No i nie będziesz musiała zdecydować się na jedną z 3 dostępnych sadzonek, bo będzie ich cala masa. Jeśli masz tylko możliwość, to ich odwiedź, a na pewno się nie rozczarujesz.
#2017-09-08 13:06:38 

pom_ka

Użytkownik

Nawet nie wiecie, jak bardzo jestem Wam wdzięczna. Właśnie zależy mi na jak największym wyborze. W sklepach ogrodniczych często jest kilka drzewek, a niektóre wyraźnie zaniedbane. To wcale nie takie proste, jeśli chce się wybrać naprawdę dobrą sadzonkę. Ale mam nadzieję, że w Mostach mi się uda.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015