#2017-10-16 01:11:47 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

Chciałam się dowiedzieć, czy w dzisiejszej ofercie mebli widzieliście może jakieś fajne kredensy, które można do kuchni wstawić. Nie ukrywam, że bardzo podobają mi się i pamiętam takie kredensy, które miały nasze babcie. Kiedyś to był kicz, ale z biegiem czasu każdy zaczynał dostrzegać ich piękno i funkcjonalność. Czy w dzisiejszych czasach można jeszcze coś takiego kupić?
#2017-10-16 02:47:25 

nudziara

Użytkownik

U babci było najlepiej :))) Jak się jechało na wieś to zawsze pamiętałam zapach wsi i właśnie taki kredens, bo życie na wsi odbywało się zazwyczaj w kuchnii. Dzisiaj wiadomo są altanki, wiaty i zadaszenia i siedzi się przed domem, ale kiedyś to była kuchnia do rozmów. Z tego co wiem, to takie meble można jeszcze kupić.
#2017-10-16 03:24:21 

Złośnik

Użytkownik

W sumie to ostatnio bardzo dużo klientów się za nimi rozgląda, więc daje Wam namiar, gdzie można je dostać. Wsytarczy zajrzeć tutaj https://urzadzaj24.pl/41-kredensy-drewniane- i takie kredensy do kuchni są na wyciągnięcie ręki. I do tego jeszcze wcale nie są drogie. Mogą niedługo znowu stać się obowiązkowym elementem meblowym...
#2017-10-16 05:27:51 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

Ja akurat nie mam nic przeciwkow temu, bo po prostu uwielbiam takie wystroje. Dzięki za pomoc na pewno skorzystam z tego namiaru i sprawie sobie taki kredensik.
#2017-10-16 08:07:08 

LalaKena

Użytkownik

Co tam kuchnia... Może i być sypialnia w stylu prowansalskim i wtedy dopiero będzie efekt :))) Zobaczcie jak to wygląda tutaj https://urzadzaj24.pl/content/8-sypialnia-w-stylu-prowansalskim i cieszcie się tym, że za chwilę takie meble możecie mieć u siebie. Ja już zamówiłam i czekam na ich dsotarczenie.
#2017-10-16 10:26:12 

Ogórkowa

Użytkownik

No takie meble odmienią pomieszczenie bardzo szybko.
#2017-10-16 10:41:25 

HoracyON

Użytkownik

Jak widzicie bez problemu można kupić takie meble i to pewnie będzie w najbliższym czasie trend, który będzie się rozijał. Jak coś jest fajne to pewnie, żę warto po to sięgać. Takie sklepu jak dla mnie, mimo że do nich nie chodzisz to mają klimat bo proponują coś konkretngo co jest wartością samą w sobie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015