#2019-02-01 02:28:17 

pom_ka

Użytkownik

Niedawno zaczełam biegac i słyszałam że buty do biegania dla zawodowych biegaczy, takie jak Nike Air Max 1 mają specjalną poduszke gazową, to prawda, ze ułatwia ona biegnie? Jak wygląda taka poduszka w bucie?
#2019-02-01 04:50:35 

Dzięcioł

Użytkownik

To raczej meskie buty, choć pewnie nie tylko :) tak twierdzi sprzedwca obuwia sportowego, ktory powiedzial mi to i owo na temat Nike Air Max, pierwszy model tych butow powstal podobno w latach 70-tych XX wieku i była to prawdziwa rewolucja, ale co ciekawe niekoniecznie sa to buty tylko dla zawodowych biegaczy. Od pierwszego modelu butow minelo sporo czasu i dziś jest on faktycznie wyposazony w poduszkę gazową w kształtcie litry U podobnie zreszta jak nasza stopa i o to właśnie chodzi.
#2019-02-01 05:04:43 

ZawistnaKrycha

Użytkownik

Dziś już nie ma sportu bez wspomagania takiego czy innego, eh gdzie te czasy gdy sport był półamotrski. :(
#2019-02-01 08:04:37 

HoracyON

Użytkownik

Kazdy chce odczuwać komfort podczas wysiłku fizycznego. Dlatego jesli chcesz sobie porównać rozne buty do biegania, odwiedź sklep adidas online, z jego bogatą oferta zapoznasz sie na https://ctxsport.com/sklep/adidas/ poza butami znajdziesz tam czapki, kurtki czy spodnie, a nawet piłki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015